Kdo jsme

Theme

Historie

Potiskem reklamního textilu se zabýváme již od roku 1992. Z hrstky nadšenců s několika manuálními stroji jsme se vyvinuli v jednu z největších a nejuznávanějších evropských sítotiskařských společností, zaměstnávající více než 100 lidí.

Sítotisk Sítotisk 03-small

Výroba a distribuce

Na několika sítotiskových automatech (možnost tisku až 16-ti barev) vznikají denně tisíce kvalitních plnobarevných potisků na trička, mikiny, tašky a další textil.

04-small

Dodáváme reklamní textil všech známých a oblíbených značek (B&C, Hanes, Stedman, Jerzees, Fruit of the Loom…), distribuujeme vysoce kvalitní textil značky Continental a máme nejširší nabídku ekologicky šetrného reklamního textilu (biotextilu) v Čechách.

08-small

Plošný sítotiskový ¾ automat ATMA zajišťuje výrobu transferových potisků, které na textil nažehlujeme pomocí soustavy pneumatických termolisů HIX.

07-small

Neustále také rozšiřujeme doplňkové služby. Trička, ale i jiný textil skládáme a balíme na automatickém stroji M&R. Finální produkt můžeme opatřit visačkami či samolepicími etiketami atd.

10-small

O menší tiskové série s jednoduššími motivy se stará zkušený tým obsluhující manuální karusely (4, 6, 8 barev).

09-small

Výšivky, nášivky a vyšívané aplikace bývají díky své atraktivitě a trvanlivosti ideálním řešením pro zušlechtění reklamního textilu vyšší cenové kategorie. Pomůžeme Vám rozhodnout se, zda je to ta pravá varianta, a zrealizovat ji v té nejvyšší kvalitě.

12-small

Věnujeme se i malosériovému tisku plnobarevných motivů, takže jsme schopni potisknout Vám tričko ve foto kvalitě už od 1ks. Tiskneme nejmodernější digitální technologií, která dnes již zaručuje nejvyšší kvalitu.

11-small

Jako jediní v Česku nabízíme možnost tisknout barvami, certifikovanými podle mezinárodního BIO standardu GOTS. Řadíme se tím po bok několika nejprogresivnějších světových tiskáren, kterým není lhostejné, jaký vliv má jejich výroba na životní prostředí.

13

Členství, certifikáty a další informace

Certifikáty

Jsme členem mezinárodní asociace PSI.

PSI logo

Kde nás naleznete

Nedaleko centra a přitom kousek od Jižní spojky. Auto můžete bez problémů zaparkovat přímo před dveřmi kanceláře. MHD trasa metra A a ze Strašnické 2 zastávky tramvají či busem. Od zastávky ČD Nádraží Strašnice je to k nám jen 5 minut chůze.

Adresa provozovny

Korytná 4, 100 00 Praha 10

tel.: +420 222 58 19 15
fax: +420 222 58 46 22
e-mail: optiger@optiger.cz

Fakturační údaje

OP TIGER, spol. s r.o.
Korytná 1538/4,
100 00 Praha 10

IČO: 45312966
DIČ: CZ45312966