Lidé

Recepce

Alice Michalová

recepční

e-mail:
recepce@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 840

CZ, EN

Obchodní oddělení

Iva Staňová

vedoucí obchodního oddělení

e-mail:
iva@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 848
mobil:
+420 775 853 369

CZ, EN, FR, ES

Michaela Němcová

vedoucí prodeje

e-mail:
michaela@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 860
mobil:
+420 724 114 966

CZ, I, EN

Dagmar Janatová

-

e-mail:
dagmar@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 841
mobil:
+420 775 416 283

CZ, EN, DE

Jana Tomanová

e-mail:
jana@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 842
mobil:
+420 775 853 368

CZ

Ondřej Kalát

e-mail:
ondrejk@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 858
mobil:
+420 775 416 290

EN

Barbora Procházková

e-mail:
bara@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 845
mobil:
+420 775 416 297

CZ

Aneta Rušová

e-mail:
aneta@optiger.cz
tel.:
420 242 481 866

CZ, EN, ES

Kateřina Taušová

asistentka obchodního oddělení

e-mail:
katka@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 862

CZ, EN

Štěpán Janhuba

e-mail:
stepan@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 866
mobil:
+420 602 107 658

CZ, EN

Výroba

Honza Kubíček

vedoucí výroby

e-mail:
honza@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 847
mobil:
+420 602 384 363

CZ, EN

Michal Frank

digitální tisk

e-mail:
michalfrank@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 859
mobil:
+420 775 853 379

CZ, EN

Grafika

Pavel Gál

grafik (externí spolupracovník)

e-mail:
pavel@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 844

CZ, DE

Adam Musil

DTP

e-mail:
adam@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 863

CZ

Daniel Hrůza

DTP

e-mail:
daniel@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 861

CZ

Finance

Jiří Koupilek

finanční ředitel

e-mail:
jirka@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 852

CZ, EN

Monika Červenková

účetní

e-mail:
monika@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 864

CZ

Jana Bartáková

účetní

e-mail:
Jana.Bartakova@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 851

CZ

Nákup

Linda Šauerová

vedoucí nákupního oddělení

e-mail:
linda@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 840
mobil:
+420 773 796 811

CZ, EN, DE

Jana Fejfarová

-

e-mail:
janaf@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 857

CZ, EN

Vedení společnosti

Ondřej Parpel

e-mail:
ondra@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 840

CZ, EN

Michal Kureš

e-mail:
michal@optiger.cz
tel.:
+420 242 481 840

CZ, EN