Volná místa

Manažer oddělení digitálního tisku

Náplň práce:

  • Kompletní organizace výrobního procesu v digitální sekci (garment + non garment) v souladu s dlouhodobými plány společnosti
  • Aktivní řízení výroby v souladu s plány společnosti, sledování a vyhodnocování efektivity provozu/technologií/pracovních týmů a pracovníků
  • Návrh a zavedení optimalizačních opatření v oblasti výrobních procesů s cílem efektivního využívání výrobní & personální kapacity
  • Řízení investičních aktivit v oblasti výroby v souladu s plánem a ve spolupráci s Výrobním ředitelem
  • Řízení personální agendy (výběr a řízení vedoucích pracovníků ve výrobě, docházka, personální rozvoj apod.) ve spolupráci s HR specialistou
  • Implementace nových technologií a produktů ve spolupráci s Projektovým & Produktovým manažerem a v souladu se strategickými záměry společnosti
  • Spolupráce na vývoji a zavádění nových systémů/projektů ve spolupráci s Projektovým & Produktovým manažerem

Hledáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 3 letou zkušenost s vedením, motivací, výběrem, osobním rozvojem pracovníků - v týmu minimálně o velikosti 50lidí
  • 2 letou zkušenost s vedením týmu 3 a vícestupňové organizační struktury
  • praxe ve výrobní společnosti
  • praxe v oblasti tisku výhodou
  • AJ slovem a písmen na velmi dobré úrovni
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office), K2 (není podmínkou)
  • samostatnost, systémový přístup, týmová spolupráce, schopnost komunikace

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • stravenky
  • možnost osobního i profesního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení plus roční variabilní složku dle dosažených výsledků
  • PC (laptop)
  • mobilní telefon

Svůj životopis zašlete na emailovou adresu prace@optiger.cz.